Godox V860IIIN TTL for Nikon це нове покоління професійних накамерних спалахів серії Ving, що пропонує користувачеві провідне число на рівні 60 м (при ISO 100 та максимальному зумуванні), вбудований приймач для фірмової системи синхронізації Godox X, високу швидкість перезаряджання спалаху, а також , більш ємного літій-іонного акумулятора, що входить до комплекту постачання.
Крім цього, у новому поколінні спалахів V860III передбачений потужний LED світлодіод, що виконує функцію моделюючого світла.
З нововведень нового покоління також слід зазначити наявність окремого перемикача для швидкої та зручної зміни режиму спалаху, і систему швидкого кріплення до камери Quick-release.
Накамерний спалах призначений для використання з фотокамерами Canon, і повністю сумісний із системами E-TTL і E-TTL II, які роблять процес використання спалаху максимально простим.
Крім цього, Godox V860IIIN для Nikon підтримує високошвидкісну синхронізацію, а також синхронізацію по другій шторці.
Синхронізація відбувається за допомогою вбудованого приймача фірмової системи радіосинхронізації Godox X, і дає користувачеві на вибір 32 канали та 3 групи сигналів.
Система радіосинхронізації працює на частоті 2,4 ГГц і забезпечує радіус дії до 100 метрів.
Крім радіосинхронізації є можливість оптичної синхронізації на відстані до 15 метрів.
Незалежно від методу синхронізації, камерний спалах може працювати як у ручному, так і в TTL режимі.
На додаток до вищезазначених способів синхронізації, спалах оснащений 2,5 мм роз'ємом для підключення та синхронізації за допомогою синхрошнура.
Імпульсна головка спалаху оснащена системою автоматичного зумування і дозволяє охопити діапазон фокусних відстаней від 20 до 200 міліметрів (повного кадру), а якщо спалах буде використовуватися з більш "широким" об'єктивом, конструкцією Godox V860III C передбачено висувну ширококутну розсіву. ультраширококутні об'єктиви з фокусною відстанню від 20 до 14 міліметрів.
Що стосується фізичних параметрів імпульсної голови спалаху, вона може нахилятися в діапазоні від -7 до +120 °, і здійснювати поворот на 180 ° в ліву і праву сторони.
Живлення спалаху відбувається за допомогою нового літій-іонного акумулятора Godox VB26A зі збільшеною ємністю до 3000 мАг (7,2 В), який забезпечує повне заряджання до 480 спалахів повної потужності.
Враховуючи потужність акумуляторів, не дивним є той факт, що час перезаряджання залежно від обраної потужності світлового імпульсу займає від 0,1 до 1,5 секунди.
Управління потужністю відбувається від 1/1 до 1/128 з можливістю компенсації від -3 до +3 EV з кроком 1/3 EV. Моделюючий світло має 10 рівнів потужності, і при необхідності може бути повністю вимкнено.
Залежно від потреб фотографа, тривалість світлового імпульсу може налаштовуватися в діапазоні від 1/300 до 1/20000 секунд, а для кращої роботи системи автофокусування передбачено допоміжне підсвічування системи АФ.
Характеристики Godox V860IIIN:
- Призначення: для Nikon
- Моделююче світло для попередньої візуалізації.
- Швидкий перемикач між TTL режимом та ручним M режимом.
- Діапазон зумування від 20мм до 200мм.
- Провідне число: 60 (м, ISO 100)
- Колірна температура: 5300 К + - 200 К
- Живлення: Li-Ion акумулятор 3000 mAh, 7,2 V
- Високошвидкісна синхронізація (HSS) 1/300 с - 1/20000 с
- Режими спалаху: ETTL II/M/Multi
- Синхронізація за першою та другою шторкою
- FEC / FEB компенсація експозиції з кроком 1/3 (+- 3 ступені)
- Ручне налаштування потужності 1/128 – 1/1 (з кроком 1/3)
- Зум 20-200мм
- Режими Master та Slave радіосинхронізатора Godox 2.4GHz X
- Сумісність з трансмітерами TTL Godox X1T, X2T, Xpro
- Робота в 5 групах в режимі Master та Slave A/B/C/D/E
- 32 радіо канали
- Радіус дії синхронізації до 100 м
- Сумісність із приймачем Godox XTR-16s та передавачами XT-32/XT-16
- Сумісність із приймачами Godox FTR-16s та передавачем FT-16
- Оптичні провідні та ведені режими для бездротової оптичної системи
- Режими оптичної синхронізації S1 та S2
- Час перезаряджання: 0,1 - 1,5 секунди
- Кількість імпульсів на одному заряді акумулятора: до 480
- Поворот голови спалаху на 360 градусів
- Підсвічування автофокусу
- Захист від перегріву
- Порт USB для оновлення прошивки
- 2,5-міліметровий порт синхронізації
- Вага без акумулятора: 410 г
- Вага з акумулятором: 530 г
- Розміри: 195 х 75 х 59 мм
Комплектация:
- Спалах Godox V860IIIN: 1 шт
- Зарядний пристрій: 1 шт
- Кабель USB: 1 шт
- Міні-підставка: 1 шт
- Літійовий акумулятор VB26A: 1 шт
- Захисний чохол: 1 шт
- Зарядний пристрій USB: 1 шт