Швабри Photosol ULTRA SWAB, як і їх попередник Photosol SENSOR SWAB, призначені для очищення матриць фотокамер і інших делікатних або важкодоступних оптичних поверхонь. Вони стерильно чисті і знаходяться в герметичній упаковці. Швабри Photosol ULTRA SWAB володіють більш високим рівнем абсорбції, а також не залишають після себе ні вологи, ні слідів, ні ворсинок.
Photosol ULTRA SWAB Type 1 20mm це набір з двох міні-швабр. Вони створені для усунення пилинок і бруду з поверхні матриць шириною 20мм.
Швабри упаковані по одній штуці, кожна знаходиться в індивідуальному, стерильному і герметичному пакеті. Рекомендується відкривати упаковку безпосередньо перед використанням
Все міні-швабри одноразового застосування, багаторазове використання Photosol ULTRA SWAB категорично неприпустимо !!!
Як самому почистити матрицю фотоапарата
Процес чищення матриці швабрами Photosol ULTRA SWAB Type 1 здається досить простим, але все одно зажадає багато вашого терпіння і витримки, і не виключено що добре очистити матрицю у вас не вийде з першого разу.
тільки після декількох очищень ви зможете придбати необхідні навички з чищення сенсорів і тільки потім зможете чистити свою камеру самостійно, без допомоги сервісного центру.
- Кількість: 2шт,
- Розмір: 20мм