Прекрасний комплект Manfrotto MVH500AH, 755CX3 призначений для проведення зйомки відеоматеріалу на високому професійному рівні. Дана модель включає до свого складу інноваційну рідинну відеоголоівки MVH500AH, стійкий карбоновий штатив і комфортний чохол з плечовим ременем для перенесення обладнання.
Штатив відмінно поєднує невелику вагу з високою вантажопідйомністю. Нараховуючи три секції, трипод має чудову стійкість, тим самим забезпечуючи надійну підтримку камері. Завдяки властивостям вуглеволокна, з якого створена тринога для фотоапарата, штатив володіє хорошими антивібраційними характеристиками. Вгорі штатива розташована п'ятдесяти міліметрова чаша, яка дає можливість з легкістю міняти положення камери без підстроювання ніжок. Для установки тріпода застосовуються довговічні замки-кліпси, які роблять процес збирання та розбирання оперативним.
Головка забезпечує більшу функціональність, комфорт і продуктивність роботи, побудована на плоскій базі. До всього, вона оснащена вдосконаленою платформою і ковзної майданчиком. Голова має наступні переваги: ??система контрбаланс, довговічна і міцна бруківка конструкція, рідинний рівень, ергономічна подовжена рукоятка і регульований фрикційний механізм.
- Максимальна висота: 173,0 см
- Максимальна висота ( без центральної штанги): 148.0 см
- Мінімальна висота: 56.0 см
- Максимальне навантаження: 5 кг
- Вага: 2.96 кг