Протягом декількох років розробники переглядали і шукали недоліки колишньої моделі 2012 року SP 24-70mm F / 2.8 Di VC USD і нарешті представили вінець творіння і модифікації - новий об'єктив Tamron SP 24-70mm f2. 8 Di VC USD G2 (A032N).
Рішення використовувати два мікропроцесора, за словами розробників, підвищило швидкість автоматичного фокусування і поліпшило ефективність стабілізатора до п'яти ступенів експозиції. Сукупність таких інновацій підвищила його актуальність серед 24-70-міліметрових аналогічних об'єктивів.
Стандартний зум призначений для повнокадрових цифрових дзеркальних фотокамер Nikon F, сумісний з моделями DX, з еквівалентним діапазоном фокусних відстаней 36-105 мм. Охоплює універсальний ширококутний і портретний діапазон, підійде фотографам, які працюють в різних жанрах фотографії від пейзажної до портретної. Постійна максимальна діафрагма f / 2.8 забезпечує яскравість у всьому діапазоні масштабування і дає переваги при роботі в складних умовах освітлення. Удосконалена оптична конструкція з двома додатковими заломлюючими елементами, трьома низькодисперсійного елементами, трьома скляними асферичними елементами і одним гібридним асферичним елементом допомагає придушувати аберації і оптичні спотворення.
Спеціальні покриття eBAND і BBAR застосовуються до окремих елементів, щоб зменшити відблиски і ореоли і тим самим підвищити контрастність і перенесення кольорів. Передня лінза об'єктива покрита захисним фтористим покриттям, яке відштовхує вологу і жир.
Для управління складною оптикою в процесі фокусування Tamron SP 24-70mm f2.8 Di VC USD G2 використовується двигун USM, який став запорукою швидкої, тихою і точного фокусування, як для зйомки фото, так і при відеозйомки. Паралельно можна застосовувати ручне фокусування, наприклад зосередитися і зняти предмети, що знаходяться на відстані до 38 сантиметрів.
Ефективний стабілізатор дозволяє компенсувати вібрації і тремтіння камери для точної ручної зйомки в складних умовах освітлення. Управління діафрагмою здійснюється завдяки 9 пелюсток, які приводяться в рух електромагнітним мотором за допомогою електронних імпульсів.
Виробник передбачив можливість блокування зума, дана функція виключає мимовільне висування об'єктива при транспортуванні і в процесі зйомки. Корпус об'єктива є вологостійким, що дозволяє використовувати його при різних погодних умовах.
Пристрій сумісний з TAP-in Console для тонкої настройки вибору фокусування і для оновлення прошивки об'єктива.
характеристики Tamron SP 24-70mm f2.8 Di VC USD G2 (Nikon):
- Фокусна відстань: 24-70мм
- Максимальне значення діафрагми: f / 2.8
- мінімальне значення діафрагми: f / 22
- Байонет: Nikon F
- Сумісність: Nikon FX / 35mm Film
- Кут огляду: 84 ° 4 & # 039; -34 ° 21 & # 039;
- Мінімальна відстань фокусування: 0.38 м
- Оптична конструкція (групи / елементи): 12/17
- Пластини діафрагми: 9
- Стабілізація зображення: є
- Автофокус: є
- Діаметр фільтра: 82 мм
- Розміри (діаметр / довжина): 88.4 / 111.8 мм
- Вага: 898.7 г
Комплектація Tamron SP 24-70mm f2.8 Di VC USD G2 (Nikon):
- Об'єктив
- бленда
- Передня і задня кришки
- Інструкція