Жовтий градієнтний Квадратний фільтр Cokin P 132 Gradual Yellow Y1 із пластику. Дана модель фільтра з одного прозорою половиною, інша половина з плавним м'яким переходом жовто-коричневого кольору середньої щільності. Кордон переходу знаходиться посередині, з перепадом в два ступені. Використовується фільтр для зйомок на фотоапарат з кольоровою плівкою, а також цифровий фотоапарат в автоматичному режимі.
Фільтр даної моделі рекомендується для зйомки пейзажів, водойм, ландшафтів, в місті. Використовується для загального підняття насиченості зображення, надає неба і хмар приємний желтевато-коричневий колір.
Для додаткових ефектів фільтра можна використовувати з іншими фільтрами Cokin серії P. Розмір фільтра 83 x 83 мм. Завдяки квадратній формі, в якій виконаний фільтр, легко змінюється положення лінії переходу.
Кріпиться фільтр за допомогою універсального тримача, на об'єктиви від 49 до 82 мм. через адаптерні кільце. Всі фільтри можуть використовуватися спільно один з одним, а для додаткового ефекту при художній фотозйомці.
- Виробник: Cokin
- Діаметр різьби: 49-82мм
- матеріал: пластик
- Наявність просветвляющего покриття: без просвітлення
- За застосування: відтіняє
- Призначення: пейзаж