Голова Benro S6 розроблена спеціально для відеозйомки, виконана з високоякісного магнієвого сплаву. Підстава голови плоске і обладнано спиртовим рівнем з підсвічуванням, для максимально точного налаштування по горизонту. Головка обертається навколо своєї осі на 360 °.
В залежності від ваги встановлюється техніки, можна регулювати навантаження на головку за допомогою спеціального регулятора, який знаходиться зліва на голівці. Налаштування контрбаланс триступенева і передбачена для техніки вагою 2 кг, 4,5 кг і 6 кг. Ручки управління телескопічна, її максимальна довжина становить 320 мм. Крім того, вона універсальна і може встановлюватися з будь-якого боку головки, що по достоїнству оцінять всі відео оператори.
На швидкознімною майданчику Benro QR6 є два гвинти з різьбою 1/4 & # 039; і 3/8 & # 039 ;, це дозволяє встановити на головку будь-яку фото або відео камеру. Крім того, цей майданчик повністю взаємозамінна з Manfrotto 501PL.
Головка монтується на штатив за допомогою стандартної різьби 3/8 & # 039;.
- Майданчик: Benro QR6 (сумісна з Manfrotto 501PL)
- Довжина ручки: 320 мм
- Вертикальний нахил: +90 / -75
- Рівень: є, 1шт, вбудований в основу головки. З підсвічуванням (використовує батарею CR1220 - в комплекті)
- Висота: 100 мм
- Діаметр бази: 60 мм
- Вага: 1,2 кг
- Рекомендоване навантаження: до 6 кг