Меню
г. Киев, ул. Дегтяревская, 62
Наш адрес:
г. Киев, ул. Дегтяревская, 62
Время работы
Время работы магазина:
  • Пн-Пт: 09:00 - 18:00
  • Сб: 10:00 - 14:00
  • Вс: выходной

Публичная оферта

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Преамбула

Шановний користувач сайту vtochku.com.ua, звертаємо Вашу увагу на те, що перегляд будь-якої інформації на цьому сайті та виконання будь-яких дій з вашого боку означає, що Ви ОЗНАЙОМЛЕНІ ТА ЗГОДНІ з умовами використання сайту vtochku.com.ua, а також Є АКЦЕПТОМ Вами даної публічної оферти. Використання в будь-якому вигляді сайту vtochku.com.ua (в тому числі, але не обмежуючись розміщенням замовлень Вами товарів і послуг з використанням сайту vtochku.com.ua, заповнення заявок, форм і т.п.) є Вашою беззаперечною згодою з усіма умовами, зазначеними у даній публічній оферті і прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту vtochku.com.ua.

 

ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

1. Сайт - web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет https://vtochku.com.ua, за допомогою якого Користувач має можливість замовити товар.

2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, що володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами даної Публічної оферти і виконала всі її умови описані нижче.

3. Покупець - Користувач, який здійснив замовлення на сайті vtochku.com.ua.

4. Адміністрація сайту - адміністрація web-сайту vtochku.com.ua.

5. Угода - дана Публічна оферта, включаючи всі її умови.

6. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари і/або послуги, які можна замовити. Продавцем може бути, як Адміністрація сайту так і будь-яка особа, якій Адміністрація сайту надала право на розміщення відомостей про товари та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах, що надаються Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

7. Товар - товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти (файли, програмне забезпечення, ліцензії, і т.п.), інформація про які розміщена на Сайті.

8. Замовлення - звернення Користувача через Сайт і/або за допомогою дзвінка чи текстового повідомлення за номером телефону чи через месенджер, що вказані на Сайті, до Продавця з проханням здійснити замовлення товару (ів), зазначених у замовленні Користувача.

9. Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

10. Одержувач - особа, зазначена Платником в формі замовлення в якості особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

11. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.

12. Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.

 

1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ ДОГОВОРУ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймаючим (акцептуючим) цієї Угоди. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті і/або оформлення замовлення будь-яким способом. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Угоди (у відповідності зі статтями 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.

1.4. Інформація про товар відображається на сайті  vtochku.com.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті  vtochku.com.ua. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті vtochku.com.ua.

1.5. Цей договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем, який досяг 14 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право- і дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання сайту vtochku.com.ua і укладення даного договору.

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення і/або здійснити замовлення за телефоном, вказаним на Сайті. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав реквізити на оплату замовлених товарів.

1.8. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

1.9. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.10. Сторони погоджуються, що напрямок Продавцем і/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т.п., відправлених Продавцем і/або адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.11. Доставка товару здійснюється:

- компанією-експедитором ТОВ «Нова Пошта» шляхом адресної доставки Користувачеві або доставки до відділення чи поштомату ТОВ «Нова Пошта» з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем;

- співробітником Продавця шляхом адресної доставки Користувачеві в м. Київ;

- самостійним вивезенням товару Користувачем (Одержувачем) з пункту видачі замовлень, адреса якого зазначена на Сайті.

1.12. Моментом отримання товару Одержувачем вважається фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправленням товар перевіряється Продавцем і страхується на повну вартість. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, комплектацію, а також наявність супровідних документів і в разі виникнення проблем на місці пред'явити претензії службі доставки або Продавцю, в залежності від обраного способу доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії-експедитора.

1.13. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач надає згоду щодо отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджує прийняття товару, та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

1.14. Обмін та повернення товару Продавцю здійснюється у повній відповідності до чинного законодавства України, а саме Закону України "Про захист прав споживачів".

1.15. Гарантійні умови Продавця і/або Виробника товару:

- гарантійні зобов'язання на товар покладені на Виробника товару або Продавця;

- підтвердженням гарантійних зобов'язань Виробника є гарантійний талон Виробника;

- підтвердженням гарантійних зобов'язань Продавця є гарантійний талон або розрахунковий документ Продавця;

- термін гарантійних зобов'язань може бути вказаний в гарантійному талоні, в розрахунковому документі, в інструкції з експлуатації, на упаковці товару, на Сайті;

- гарантійні зобов'язання розповсюджуються виключно на основний виріб, зазначений в гарантійному талоні чи розрахунковому документі, та не розповсюджуються на супутні аксесуари, що постачаються в комплекті (чохли, зарядні пристрої, зовнішні блоки живлення, лампи, акумулятори, пульти ДУ, гарнітури, кабелі, адаптери, акційні подарунки, і т.п.);

- гарантійні зобов'язання розповсюджуються виключно на заводські дефекти;

- гарантійні зобов'язання скасовуються при виявленні дефектів товару, що виникли з вини Покупця або Одержувача або третьої сторони (неправильне використання, транспортування, зберігання, і т.п.).

 

2. Відповідальність сторін

2.1. Являючись Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не робити будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на Сайті.

2.3. Користувач надає свою згоду на використання і обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

2.4. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

2.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії Процесингових центрів.

2.8. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

2.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження товару.

2.10. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від замовлення товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

2.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і/або неправильне зазначення даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення угоди.

 

3. Інші умови

3.1. Користувач має право призначити Одержувачем замовленого товару третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

3.2. Всі можливі суперечки і протиріччя, що виникають між Сторонами у рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди у решті частини і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при реєстрації.

3.3. Всі права на Сайт у цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) vtochku.com.ua належать Власнику сайту.

3.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець буде направляти на електронну адресу Користувачів листи і/або повідомлення, у тому числі, рекламного характеру. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

3.5. Вказуючи номер мобільного телефону у формах на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, у тому числі рекламного характеру. При виникненні наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки Сайту.

3.6. Користувачеві забороняється розміщувати призначений для користувача контент, заборонений чинним законодавством та/або такий, що суперечить морально-етичним нормам спільноти.

3.7. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, відновлення, використання, поширення, знищення) зазначених їм даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин в сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.8. Користувач ознайомлений і згоден з умовами даної угоди.